Rita Ora super seksi në të brendshme – kështu nuk e keni parë (Foto)

 

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora u përfol shumë kohët e fundit, kinse Beyonce ia ka kushtuar asaj këngën ku flitej për vajzën që ia merr bashkëshortin, mirëpo duket se ajo nuk brengoset nga këto fjalë.

Rita duket më mirë se kurrë në setin e ri fotografik që e ka realizuar në rroba banje për linjën e të brendshmëve italiane, transmeton kp.

Lexoni më shumë

Rita Ora blen tokë në Kosovë, ja detajet (Foto)
25 vjeçarja ka vënë në pah format e saj të bukura, duke i mbajtur duart lart dhe me një grim shumë të lehtë dhe flokë sikur të lagura.image image image image image

Temat
Showbiz

Të afërta