Oblak: Atletico kurrë nuk u frikësua

Portieri i Atletico Madridit, Jan Oblak, ka thënë se Atletico Madridi kurrë nuk ka qenë i frikësuar pas fitores 1-0 ndaj Bayern Munichut të mërkurën.

Atletico do të ketë përparësi prej 1-0 në Allianz Arena javën e ardhshmë pas ndeshjes së zhvilluar mbrëmë dhe Oblak thotë se ekipi i tij nuk u frikësua.

Temat
Sport

Të afërta