Mancini përgatit largimin nga Interi

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Trajneri i Interit, Roberto Mancini ka pranuar se do ta kishte të vështirë të refuzonte mundësinë për ta drejtuar përfaqësuesen e Italisë.

Italia menaxhohet nga Antoni Conte, por me emërimin e tij si trajner i Chelseat, përfaqësuesja italiane do të kërkojë trajner të ri pas përfundimit të Euro 2016.

Mancini është në sezonin e tij të dytë si trajner i Interit dhe deri më tani ka drejtuar ekipe si Fiorentina, Lazio, Manchester City dhe Galatasaray.

Temat
Sport

Të afërta