Humb 158 kg, ja si ndryshoi 24-vjeçari

Oliver Bales ka arritur të thyejë një rekord botëror. 24-vjecari nga Britani e Madhe ka humbur 158 kilogramë falë një programi dobësimi mjaft të njohur në vend, Slimming Ëorld....
Oliver Bales, the winner of Slimming World's 2016 'Greatest Loser' award, and a cardboard cut-out of his 25 stone heavier self

Oliver Bales ka arritur të thyejë një rekord botëror. 24-vjecari nga Britani e Madhe ka humbur 158 kilogramë falë një programi dobësimi mjaft të njohur në vend, Slimming Ëorld.
Oliver, i cili më parë peshonte 240 kilogramë, mori dhe çmimin e vitit në dobësim për angazhimin dhe këmbënguljen e tij deri në fund.
“Për herë të parë në jetën time ndihem normal”- ka deklaruar Bales për mediat britanike.

Temat
Fun

Të afërta