Blero dhe Afrona në momente intime

Këngëtari Blerim Muharremi i njohur me nofkën Blero ka ndarë disa momente intime me të dashurën Afrona Dika.

Kengetari është shumë i njohur, jo vetëm për muzikën që e bën, por edhe për jetën private.

Blero, zakonishtë është shënjestër e mediave rozë.

Ndërkaq sa i përket lidhjes me Afronën ata thonë se po mendojnë të kenë një lidhje të shëndoshë dhe afatgjate.

Së fundmi çifti kanë ardhur me një fotosesion mjaft të “nxehtë”. Fotografi të cila menjëherë morën komente të shumta.

Çifti shfaqet pasionant në këtë fotosesion dhe shumë afër njëri-tjetrit.

Mbetet të shihet çka ka përgatitur çifti për të ardhmen, kur dihet se shumë herë ëhstë spekuluar edhe për martesë, edhe për shtatzëni të mundshme të Afronës.

 

Untitled

 

Temat
Showbiz

Të afërta