Pogba bën frizurë pesë titujt e Juventusit(VIDEO)

Paul Pogba e ka ndryshuar sërish stilin e flokëve

Mesfushori i Juventusit, Paul Pogba, së fundmi ka bërë nëj frizurë tejet interesante, me të cilën do të paraqitet në ndeshjet e mbetura në Serie A, të cilat Juve do t’i luaj vetëm për ta plotësuar kalendarin, pasi tashmë Zonja e Vjetër’ ka fituar Scudetton për herë të pestë me radhë.

Frizura e mesfushorit francez lidhet me pesë Scudettot rresht të fituar nga ‘Zonja e Vjetër”. Ai ka vizatuar në kokën e tij shifrat 30, 31, 32, 33 dhe 34, pestë titujt me radhë që i ka fituar Zonja e Vjetër’.

https://www.facebook.com/PaulPogba/videos/869156496545419/

Temat
BotëSport

Të afërta