Dua Lipa e pandalshme

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa ka dhuruar një performancë të shkëlqyer nën ritmin e kitarës në “YouTube Music Foundry”.

Dua magjeps teksa këndon këngën “Thinking Bout You”.

“YouTube Music Foundry” është një iniciativë e YouTube për zhvillimin e talentëve muzikorë që u jep artistëve mjete dhe udhëzime të reja si të shtojnë rritjen e prezencës së tyre të suksesshme në këtë video platformë.

Këngëtarja Dua Lipa, e cila është e pranishme në shumë vende të botës me koncerte të shumta, së fundi ajo ka paralajmëruar fansat se do vijë shumë shpejt me një këngë të re me titull “Hotter Than Hell”.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ha9CKAVfvkA%20

 

Temat
Showbiz

Të afërta