Avioni privat i Noizyt

Noizy dhe Blerim Destani dy yjet e njohura tashmë njihen për udhëtimet e tyre plot luks.

Noizy dhe Blerim Destani dy yjet e njohura tashmë njihen për udhëtimet e tyre plot luks.

Së fundmi ata kanë udhëtuar me avion privat por nuk kanë treguar destinacionin se për ku janë nisur.

Javëve të fundit ai ka qenë mjaft aktiv me prurjet e reja muzikore duke sjell çdo të premtë nga një klip të ri. Pritet që së shpejti të publikohet edhe bashkëpunimi me Çiljetën, xhirimet e klipit të së cilit tashmë janë realizuar.

Temat
Showbiz

Të afërta