A e mbani në mend golin e Zinedin Zidane në finalen e vitit 2002 (VIDEO)

Një ndër golat më të bukur pa dyshim dhe që do të mbahet mend nga adhuruesit e futbollit është ai i Zinedin Zidane i shënuar në finalen e ligës së kampioneve në vitin 2002 kunër Leverkusenit.

Në videon në vazhdim ju mund të shikoni edhe njëherë mrekullin që Zidane bëri në atë kohë:

Temat
BotëSport

Të afërta