Soni Malaj dhe Gena me bashkëpunim

Bashkëpunimi në mes të këngëtares Soni Malaj dhe këngëtarit Gena mendohet që do të jetë një nga këngët më të dëgjuara.

Zërat e dyshes padyshim që janë shumë të fuqishëm dhe mjaft të dashur për publikun. Soni në këtë videoklip do të duket shumë “nxehtë” e kjo nuk dyshohet nga linjat trupore fantastike të saj.

Ajo ka publikuar një video në instagramin e saj si paralajmërim.

 

Temat
Showbiz

Të afërta