Rita Ora me veshje të njëjtë me Beyonce pas thasheshemeve për një aferë të mundëshme me Jay Z

Me një stil të veçantë me rrobat e Guccit, Rita u shfaq në prani të dy shoqeve të saj.

Megjithatë, Rita iu dha prapë arsye mediave të shkruajnë për të, pasi që së fundmi këngëtarja është fotografuar e veshur me pantollona të gjera dhe këmishë combo identike me atë që Beyonce, kishte veshur në videon e saj ‘Formation’.

Tashmë përflitet se ka një tjetër romancë mes Jay Z dhe këngëtares Rita Ora.

Nëpër mediat rozë shpërthyen spekulimet se Rita, mund të jetë  ‘Becky With The Good Hair’ të cilës i referohet Beyonce në albumin e saj të fundit Lemonade. 

 

auto-pkpyryrrt1461662561_1461665581-3437066

auto-338b43a600000578-3558964-there-it-is-rita-appears-to-have-taken-inspiration-from-another-a-43-14616557115661461662579_1461665589-2625334

Temat
Showbiz

Të afërta