Publikohet remiksi i “Hey Hey Hey” (Video)

Është publikuar remiksi i këngës së fundit të Lyrical Son, “Hey Hey Hey”.

Balada e anëtarit të “PINT” është rimiksuar nga K-Master, Mensur Cakiqi dhe Eros Qerimi.

“Hey Hey Hey”, e publikuar tre muaj më parë, ka arritur të grumbullojë më shumë se 2 milionë klikime deri tash.

 

Temat
Showbiz

Të afërta