Pse është kaq në disponim Morena Taraku? (Video)

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku pak orë më parë duket të ketë qenë në pikën e disponimit.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postuar një video ku dhuron puthje përmes saj.

Taraku duket shumë  seksi e veshur në vjollcë. Këngëtarja në fjalë javë më parë ndryshoi flokët për çfarë edhe ka marrë shumë komente.

https://www.instagram.com/p/BErFnRbxRKL/?taken-by=morenataraku&hl=en

 

Temat
Showbiz

Të afërta