Thaçi pret kampionen Majlinda Kelmendi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pritur në zyrën e tij, xhudisten Majlinda Kelmendi, fitoi garën e kampionatit evropian në këtë garë.

Në takim ishte edhe trajneri i Kelmendit, Driton Kuka dhe Nora Gjakova që fitoi vendin e tretë në garën e xhudos në Evropë.

13083326_1049432315127127_8117421270444317071_n

 

Temat
LajmeSportVendVend

Të afërta