Basha paralajmëron Ramën: Nesër fakte tronditëse për investimet

Basha paralajmëron Ramën: Nesër fakte tronditëse për investimet.

Në mënyrë të menjëhershme, kreu i PD, Lulzim Basha i është kundërpërgjigjur deklaratave të kryeministrit Rama që bëri gjatë mesditës në mbledhjen e grupit të PS, se ekonomia shqiptare është në përmirësim, ndërsa ka nënvizuar se borxhi është duke u rritur dhe në shifra të larta.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e plotë të kreut të PD-së në rrjetin social facebook;

 

Temat
LajmeRajon

Të afërta