Me simbol të Noizy-t, foto me Getin!!!

Fansi bënte foto me Getin, ndërsa ngre dorën dhe bën simbolin e OTR.

Të bësh foto me Getin me “Ma t’madhin ven” dhe ta ngatërrosh me Noizyn kjo nuk është aspak në favor të Getit. Po nuk mund ta mohojmë që shkakton ende të qeshura.

Pra siç e shihni edhe vetë në foto, njëri nga djemtë ndërkohë që bënte foto me Getin, ngre dorën dhe bën simbolin e OTR.

Duket që është fans i flaktë i Noizyt, por i shkreti çfarë të bënte i qëlloi Getoari në derë. Ah more Noizy edhe MMV e ule në këtë mënyrë

Temat
FunShowbiz

Të afërta