Majlinda e Nora rrugës për shtëpi

Nisen për Kosovë ambasadoret e sportit.

Me një foto në FB, trajneri Driton Kuka poston nisjen pë Kosovë të ekipit të tij.

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa do të shtrojë tepihun e kuq  për kampionen e Evropës e Botës në Xhudo, Majlinda Kelmendi dhe ekipin e xhudistëve fitues nga kampionati europian në Rusi.

Temat
BotëLajmeRajonSportVendVend

Të afërta