Era Istrefi dhe Bebe Rexha, fusin në sandwich Justin Bieber

Në toplistën e fundit në MTV , dy këngëtaret shqiptare Era Istrefi dhe Bebe Rexha me këngët e tyre, kanë zënë pozita të mira.

Era me BonBon është e dhjeta, ndërsa bashkëpunimi i Bebe Rexha është në vendin e 13-të.

Justin Bieber mbetet në mes tyre.

Sukseset e fundit të këngëtareve shqiptare kanë marrë hov gjithandej nëpër toplista botërore.

era istrefi mtv

Temat
Showbiz

Të afërta