Sela: Po protestojmë për t’i thënë ndal të keqes

Kryetari i LR-PDSH, Ziadin Sela në protestën e sotme ka theksuar se kjo protestë është organizuar për t’i thënë ndal të keqes dhe për të kthyer demokracinë e vërtetë.

“Sot protestojnë të gjithë shqiptarët për t’i thënë ndal kësaj të keqe. Shqiptarët janë për të kthyer demokracinë e vërtetë. Ky është një fillim i një rruge të gjatë. Do të protestojmë çdoherë për të kërkuar hisen tonë. Protesta ka simbolikën e saj për të kërkuar këtu në Maqedoni”, ka deklaruar Sela.

Temat
LajmeRajon

Të afërta