Greta publikon klipin e ri (Video)

Greta Koçi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“S’jena ni moti” mban titullin kënga, të cilën e solli të realizuar me videoklip.

Kënga është prodhim i reperit Mozzik dhe ZZap & Chriss.
Ky është projekti i dytë i këngëtares për këtë vit, pas atij  të titulluar “I besova”, të cilin e solli gjatë muajit shkurt.

Temat
Showbiz

Të afërta