‘Aventura’ e Çiljetës dhe Armendit

Është publikuar projekti më i ri nga Çiljeta Xhilaga dhe Armend Ademi, “Aventura”.

Gjersa për tekstin e këngës është përkujdesur Rozana Radi, melodinë e këngës e ka bërë Elgit Doda.

Këngëtarja edhe në këtë video ka nxjerr në sipërfaqe trupin e saj seksi.

 Vlen të theksohet se për videon e këngës u kujdes produksioni, Imagine Films, LLC./Telegrafi/

Temat
Showbiz

Të afërta