Si reagon djali 18 muajsh sa herë që babai i largon duart nga përqafimi

Kjo video e adhurueshme është për të gjithë ata që nuk duan kurrë që një përqafim të mbarojë.

Klipi me një foshnjë të shtrirë mbi kraharorin e babait, i cili nuk i lëshon krahët e tij ka bërë xhiron në internet.

Sa herë që babai Josh Kinser largon krahët nga përqafimi i ngrohtë, vogëlushi 18 muajsh Riley ja merr e ja vë sërish mbi shpatullat e tij.

Reagimi i Kinser është i njëjtë, ai buzëqesh.

Video e filmuar në Texas, SHBA është publikuar nga mamaja e Riley Casey Johnson Kinser në rrjetin social Facebook dhe ka marrë mbi 4 milion klikime.

Temat
Fun

Të afërta