Prekëse, ja si reagon bebja kur shikon për herë të parë nënën

Ky është momenti kur një vogëlush shikon për herë të parë fytyrën e nënës së tij. Foshnja Leopold jeton me prindërit e tij në Seattle të Uashingtonit, ndërsa vuan nga një çrregullim i rrallë i albinizmit i quajtur “Oculocutaneous”.

Kjo shkakton mos shikimin si duhet nga ana e personit qëvuan nga ky çrregullim. Fëmija nuk ishte në gjendje deri më tani të shikonte siç duhet lëkurën, sytë dhe flokët e nënës së tij, por falë syzeve të posaçme ia ka arritur këtë. Nga video vihet re se ai në momentin që ka hapur sytë dhe ka parë qartë fytyrën e së ëmës ka filluar të qeshë. /albeu.com/

Temat
Fun

Të afërta