Pasi i la, On Records i hakmerren keq Mozzikut, e marrin armikun e tij reperin Readi

Ishte pjesë e labelit ‘On Records’. Por, Mozzik dhe Getinjo, e lanë këtë label pa asnjë paralajmërim dhe çështja mes tyre do përfundoj përmes gjyqit, pasi menaxheri i On...

Ishte pjesë e labelit ‘On Records’.

Por, Mozzik dhe Getinjo, e lanë këtë label pa asnjë paralajmërim dhe çështja mes tyre do përfundoj përmes gjyqit, pasi menaxheri i On Records, Mehmet Elshani i ka paditur ata, shkruan lajmi.net

Por, jo vetëm gjyqi është formë ‘hakmerrëse’ ndaj Mozzikut, në veçanti.

Ka qenë faqja në Facebook ‘Hip-Hop Shqip’ që kanë hedhur një fotografi ku shihet Zzap, producenti i On Records bashkë me reperin Readi i cili njihet si armiku i Mozzik.

Sipas kësaj faqe, Readi tashmë do bashkëpunojë me ish labelin e armikut të tij!

Vërtetë interesante!

Temat
Showbiz

Të afërta