Unikkatil publikon këngën ‘Ni milionë rrugë’

​Reperi Unikatil ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar ‘Ni milionë rrugë’. Siç duket reperi ka vendosur që këtë vit të jetë më aktiv, duke publikuar...

​Reperi Unikatil ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar ‘Ni milionë rrugë’.

Siç duket reperi ka vendosur që këtë vit të jetë më aktiv, duke publikuar këngë të njëpasnjëshme.

Ditë më parë, Unikatil ka publikuar bashkëpunimin me Milot dhe Don Phenom përderisa këtë herë ka ardhur solo, transmeton Indeksonline.Si gjithmonë, Unikatil fokusin e këngëve të tij e ka tek tekstet e tij, në shumë raste thumbuese.

Kënga është produksion nga DMK dhe është publikuar në ‘Youtube’ me tekst, si pothuajse gjitha këngët e reperit.

Temat
Showbiz

Të afërta