Nga bionde, me flokët të kuqe. Aktorja shqiptare i surprizon të gjithë me dedikimin: ‘E jotja’…

​Ajo njihet si një nga aktoret më të mira të teatrit shqiptar, ndërsa gjithmonë është identifikuar si një bionde e përbetuar. Por ja që edhe Vip-at kanë nevojë për...

​Ajo njihet si një nga aktoret më të mira të teatrit shqiptar, ndërsa gjithmonë është identifikuar si një bionde e përbetuar.

Por ja që edhe Vip-at kanë nevojë për ndryshime dhe sidomos kur bëhet fjalë për lukun e tyre.

E kemi fjalën për bukuroshen Laura Nezha, e cila me anë të një postimi në Instastory është shfaqur gjatë një prej roleve të saj, ku duhej të aktronte me një pakure të kuqe.Jo vetëm kaq por aktorja ka befasuar me mbishkrimin të cilin i ka lënë kësaj foto.

“Jotja”, ka shkruar aktorja nën foto, ndërsa duket se e kuqja i përshtatet mjaft mirë tipareve të saj të mprehta, teksa shfaqet në pozicion goxha sensual.

Temat
Fun

Të afërta