‘Harrone’ Kallashin, Shkëndijen, Encën, Kimin…, kjo është ‘bomba’ shqiptare që po i çmend të gjithë

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show të ftuar janë Ziza Pajaziti, Linda Morina dhe reperi i quajtur Ligrit. Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka...

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show të ftuar janë Ziza Pajaziti, Linda Morina dhe reperi i quajtur Ligrit.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur atmosferë të nxehtë dhe interesante.

Momenti interesant ishte ai kur Linda Morina e ngritë këmbën tek karriga ku është i ulur reperi i cili javë më parë rrahu reperin Fero. Linda Morina këtij reperi ia ka bërë edhe një ‘diss’ atij

Por kush është Ziza Pajaziti, bukuroshja e cila po i ‘çmend’ të gjithë, mësojeni më poshtë duke shikuar emisionin.

Temat
Showbiz

Të afërta