Një person i veçantë i Elita Rudit ka ditëlindjen! Ja urimi i prezantueses

Prezantuesja Elita Rudi asnjëherë nuk e ka fshehur dashurinë dhe simpatinë që ka ndaj mbesës së saj, Ninës. E Nina sot ka ditëlindjen, nuk kishte si të mungonte as...

Prezantuesja Elita Rudi asnjëherë nuk e ka fshehur dashurinë dhe simpatinë që ka ndaj mbesës së saj, Ninës.

E Nina sot ka ditëlindjen, nuk kishte si të mungonte as urimi i prezantueses. Ajo ka postuar një fotografi ku shihet me vogëlueshën simpatike, teksa ka shkruar:

Urime ditlindjen Nina e tetes, te dua#myangel

Ndryshe Elita sërish do të kthehet në ekranin televiziv për të gjithë fansat dhe ata që e duan bukuroshen nga Gjakova.

Temat
Showbiz

Të afërta