Dhurata që kryeministri Haradinaj i ka bërë Anitës për Shën Valentin

Krahas punës dhe angazhimeve të shumta në prag të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, kryeministri i vendit ka qenë shumë i kujdesshëm e sa i përket datës së...

Krahas punës dhe angazhimeve të shumta në prag të 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, kryeministri i vendit ka qenë shumë i kujdesshëm e sa i përket datës së sotme.

Me rastin e Shën Valentinit, ditës së të dashuruarve ai i ka dhuruar gruas së tij Anitës një buqetë të bukur me lule, shkruan lajmi.net

Ishte Anita ajo e cila publikoi foton në Instagram tek e cila nuk ka shkruar asgjë më shumë përveç se ka vendosur disa zemra./Lajmi.net/

Temat
Showbiz

Të afërta