Afërdita Dreshaj më në fund takohet me të fejuarin e saj çek

Afërdita Dreshaj po duket tejet e lumtur që kur u fejua më të dashurin e saj, hokeistin çek Jakub Kindl. Madje mjaftuan pak ditë që ajo ta ndjej mungesën...

Afërdita Dreshaj po duket tejet e lumtur që kur u fejua më të dashurin e saj, hokeistin çek Jakub Kindl.

Madje mjaftuan pak ditë që ajo ta ndjej mungesën e tij, e ajo edhe numëronte ditët. Por më në fund ajo u takua me të dhe çifti po qëndrojnë në Miami, shkrun Indeksonline.

Modelja ka postuar në instastory në rrjetin e saj social Instagram një fotografi ku shihet i fejuari i saj, ndërsa i ka vënë edhe një mbishkrim “My baby”.

Ndryshe Afërdita pritet të martohet shumë shpejtë, pasi që ajo ka nisur tashmë përgatitjet e dasmës.

Temat
Showbiz

Të afërta