Fejohet Xheni e BB9, ja si e bën të ditur!

Pasi u largua nga Instagrami, banorja e Big Brother 9 ka surprizuar me një reagim të fundit. Ajo është kthyer në Snap Chat dhe ka treguar sinjale se është...

Pasi u largua nga Instagrami, banorja e Big Brother 9 ka surprizuar me një reagim të fundit.

Ajo është kthyer në Snap Chat dhe ka treguar sinjale se është fejuar. Behet fjalë për Xhenin, që ndryshe njihet dhe si partnerja e Benardit. Ata i dhanë fund disa muaj pas spektaklit dhe Xheni ka filluar një jetë të re në Itali. “Kur prindërit të pyesin ku e ke të fejuarin dhe ti fillon ta kërkosh (domethënë nuk e di ku është)”.-shkruahet në postimin e saj në Snap.

Nuk dihet nëse kjo është thjesht një shprehje për të ngatëruar apo bukuroshja është fejuar.

Temat
Showbiz

Të afërta