Morena Taraku kaq e bukur në këto imazhe

Morena Taraku është modelja e njohur shqiptare e cila në të kaluarën pati fituar edhe kurorën e missit. Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj...

Morena Taraku është modelja e njohur shqiptare e cila në të kaluarën pati fituar edhe kurorën e missit.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë në formë dhe të bukur.

Me një pallto të kuqe me flokët e kapura dhe të kombinuar me kapelën, Morena dukej për mrekulli. Por ajo që bije më së shumti në sy janë buzët shumë të fryra që vështirë që janë natyrale.

Përndryshe, Morena shpesh akuzohet për operacione dhe ndërhyrje në fotografitë e saj.

Temat
Showbiz

Të afërta