Xhesika e “O sa mirë”, e bukur dhe e thjeshtë

Arta Nitaj i kushton shumë rëndësi look-ut të saj. A jo di të duket e thjeshtë dhe e bukur. Aktorja e njohur e serialit “O sa mirë”, ka bërë...

Arta Nitaj i kushton shumë rëndësi look-ut të saj. A

jo di të duket e thjeshtë dhe e bukur. Aktorja e njohur e serialit “O sa mirë”, ka bërë paraqitjen e radhës në Instastory dhe padyshim duket për bukuri- shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se “Xhesika” u bë shumë shpejt e famshme, dhe ajo është njëra ndër aktoret më favorite të serialit të lartëpërmendur.

Temat
Fun

Të afërta