Ja me çka ushqehet Anita bashkëshortja e kryeministrit Haradinaj

Anita Haradinaj jo rrallë herë publikon fotografi të ndryshme në rrjetet sociale. Bashkëshortja e kryeministrit Ramush Haradinaj, bukur shpesh tregon edhe çfarë ushqimesh i konsumon, shkruan Indeksonline. Anita kësaj...

Anita Haradinaj jo rrallë herë publikon fotografi të ndryshme në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e kryeministrit Ramush Haradinaj, bukur shpesh tregon edhe çfarë ushqimesh i konsumon, shkruan Indeksonline.
Anita kësaj radhe ka publikuar një fotografi me anë të së cilës ka treguar se i ka në qejf fasulet.

Anita gëzon një bukuri natyrale, dhe falë kujdesit të saj po arrin të jetë në formë të mirë trupore.

Temat
Showbiz

Të afërta