E pat djalin e Leartës, Matinin në foton e fundit…Por, a e vërejtët këtë detaj tek ai…

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka...

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit, transmeton ORAinfo.

Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram.

Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht. Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar fotografinë e djalit i cili është bërë një fëmijë shumë i bukur dhe simpatik. Ajo që vërehet është se ai i ka ngjarë më shumë nënës së tij…

Temat
Fun

Të afërta