Fustani që i zbuloi gjithçka Encës

Të enjten, këngëtarja Enca Haxhia festoi ditëlindjen e 22-të. Asaj i organizuan një festë të ‘çmendur’ miqtë e saj më të ngushtë, festë e cila u shoqërua me twerk...

Të enjten, këngëtarja Enca Haxhia festoi ditëlindjen e 22-të.

Asaj i organizuan një festë të ‘çmendur’ miqtë e saj më të ngushtë, festë e cila u shoqërua me twerk dhe puthje lezbike, shkruan lajmi.net.

Por, ajo që u komentua më së shumti në këtë rast, ishte padyshim Enca e cila më shumë se kurrë në këtë festë u paraqit provokuese. E veshur me një fustan të bardhë të shkurtër, Enca ekspozoi gjoksin sa më shumë që mundi dhe nxori këmbët seksi.

E gjendur ende nën emocionet e ditëlindjes, këngëtarja po vazhdon të postojë ende fotografi nga ditëlindja, në të fundit u shfaq tejet atraktive.

Temat
Showbiz

Të afërta