Beyonce një divë e vërtetë

Beyonce edhe pse kanë kaluar shumë pak kohë nga lindja e binjakeve, duket shumë në formë dhe e bukur. Përmes rrjetit social “Instagram” Beyonce po mbanë tërë kohën fansat...

Beyonce edhe pse kanë kaluar shumë pak kohë nga lindja e binjakeve, duket shumë në formë dhe e bukur.

Përmes rrjetit social “Instagram” Beyonce po mbanë tërë kohën fansat e saj të përditësuar me fotografi dhe aktivitetet tjera.

Ajo së fundi ka bërë një postim ku duket e mrekullueshme dhe shumë seksi në pantollat e ngushtë të zi dhe kmishën e bardh të cilat i kishtë kombinuar me një detaj ngjyrë kafe. Shikoni se si duket diva.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Temat
Showbiz

Të afërta