Pëson sulm në zemër një person në Kino ABC (Video)

Dy autoambulanca me ekipet mjekësore kanë ndaluar para kinemasë ABC, ku raportohet se një person ka pasur probleme me sulm kardiak. Ekipet mjekësore po merren me një person që...

Dy autoambulanca me ekipet mjekësore kanë ndaluar para kinemasë ABC, ku raportohet se një person ka pasur probleme me sulm kardiak.

Ekipet mjekësore po merren me një person që në hollin kinemasë ABC në kryeqytet.

Aktualisht ekipet mjekësore dhe zyrtarë policorë janë në vendin e ngjarjes.

Detaje tjera tani për tani nuk mund të konfirmohen.

Temat
LajmeVend

Të afërta