Shyhrete Behluli në Amerikë, kjo është arsyeja (FOTO)

Shyhrete Behluli, i ka rezistuar kohës duke qenë njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Gjatë kësaj vere, ajo ka qenë këngëtarja më e kërkuar nëpër dasma...

Shyhrete Behluli, i ka rezistuar kohës duke qenë njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.
Gjatë kësaj vere, ajo ka qenë këngëtarja më e kërkuar nëpër dasma në vendin tonë.

Ajo për Gazetën Express, ka treguar se së shpejti do të udhëtoj në Amerikë për të kënduar në një dasmë atje.

‘Më 30 gushtë do të udhëtoj në Amerikë për të kënduar në një dasmë, dhe do të kthehem me 7 shtator’, ka thënë Behluli për Express.

Rikujotjmë, se këngëtarja u bo gjyshe javën e kaluar.

Temat
Showbiz

Të afërta