Më në fund Ryva zbulon vajzën e saj (Foto)

Janë bërë 5 muaj që ka përjetuar për herë të parë ndjesinë e të bërit nënë. Por ndryshe nga shumë të famshëm të tjerë, Ryva Kajtazi kishte vendosur që...

Janë bërë 5 muaj që ka përjetuar për herë të parë ndjesinë e të bërit nënë.
Por ndryshe nga shumë të famshëm të tjerë, Ryva Kajtazi kishte vendosur që mos ta ekspozonte, Dorelën, siç e ka quajtur ajo vajzën e saj, shkruan GazetaExpress.

Për herë të parë pas kaq shumë muajsh Ryva e ka zbuluar fytyrën e vajzës duke publikuar një fotografi në rrjetet sociale.

Që nga ardhja në jetë e Dorelës, Ryva është shkëputur nga skena dhe paraqitjet televizive.

Ndryshe nënë e bijë duken për mrekulli së bashku.

Temat
Showbiz

Të afërta