Shiko çfarë veture luksoze i blen Shyhretja rejës…(Foto)

Çifti Learta dhe Kushtrimi, ende gjenden në muajin e mjaltit. Këto ditë ata kanë shkuar drejtë qytetit të Gjermanisë, Düsseldorf. Gjatë qëndrimit në shtetin gjermanë, Learta, reja e Shyhretës...

Çifti Learta dhe Kushtrimi, ende gjenden në muajin e mjaltit. Këto ditë ata kanë shkuar drejtë qytetit të Gjermanisë, Düsseldorf.

Gjatë qëndrimit në shtetin gjermanë, Learta, reja e Shyhretës ka postuar një foto nga salloni i automobilave, ku shihet Kushtrimi, bashkëshorti i saj pranë një veture të tipit të ri Audi, përcjellë Magazina.al.

Ndoshta çifti janë të interesuar për t’a blerë këtë veturë, aspak të lirë.

Temat
Showbiz

Të afërta