Jennifer Lopez plot stil rrugëve, tregon se po e mposht moshën (Foto)

Ajo është duke e harruar ndarjen e papritur nga lidhja afatgjate me të dashurin Casper Smart. Por, teksa pluhuri vazhdon të ngrihet mes pretendimeve të fundit që pabesia nga...

Ajo është duke e harruar ndarjen e papritur nga lidhja afatgjate me të dashurin Casper Smart.

Por, teksa pluhuri vazhdon të ngrihet mes pretendimeve të fundit që pabesia nga ana e tij shkaktoi ndarjen e tyre, beqarja Jennifer Lopez duket aspak e shqetësuar teksa ajo u largua nga New Yorku të martën pasdite.

Ylli latino amerikan dukej e veshur thjesht me një bluzë të kuqe dhe xhinse teksa shkonte në shtëpi, pas xhirimit të skenave të emisionit të saj televiziv, të një policeje të guximshme ‘Shades of blue’.

Jennifer Lopez vazhdon të tregojë se po e mposht moshën.

Temat
Showbiz

Të afërta