U tha se po bëhen prindër, por Majk ndahet prej të dashurës Foto)

Befasoj të gjithë kur u kuptua se reperi Majk është në një lidhje dashurie. Nuk vonoj shumë dhe lidhja e tyre u bë publike, por si duket aq sa...

Befasoj të gjithë kur u kuptua se reperi Majk është në një lidhje dashurie.

Nuk vonoj shumë dhe lidhja e tyre u bë publike, por si duket aq sa befasoj lidhja, befasoj edhe ndarja.

Edhe pse ende nuk është konfirmuar nga protagonistët, duket se gjithçka ka marrë fund në lidhjen e tyre.

Ata kanë fshirë gjdo gjurmë ne rrjetet sociale nga lidhja e tyre .
, duke fshirë fotografitë e fundit qe kanë publikuar

Temat
Showbiz

Të afërta