Modelja mahnit me linjat e saj në plazh(Foto)

Pothuajse të gjithë thonë se modelet e Victoria’s Secret janë më të mirat. Por për tu bindur rreth kësaj, mjafton të shohësh fotografitë e Lais Ribeiro përderisa shihet në...

Pothuajse të gjithë thonë se modelet e Victoria’s Secret janë më të mirat.

Por për tu bindur rreth kësaj, mjafton të shohësh fotografitë e Lais Ribeiro përderisa shihet në plazh.

26 vjeçarja braziliane është parë e shkëlqyer dhe e kombinuar me një palë syze dielli që e bënin të duket edhe më e mirë, transmeton Indeksonline.

Duhet përkujtuar që Lais është një ndër më të suksesshmet dhe padyshim ndër më të pashmet.

Temat
Showbiz

Të afërta