Nusja e Haradinajve në dasmën mbretërore, ja si u duk kur e ndërroi fustanin (Foto)

Lola Haradinaj është vërtetë nusja më me stil e njohur në vend Gjithmonë duke përzgjedhur veshjet më elegante dhe duke pasur një trup perfekt, në dasmën mbretëtrore shëndriste me...

Lola Haradinaj është vërtetë nusja më me stil e njohur në vend

Gjithmonë duke përzgjedhur veshjet më elegante dhe duke pasur një trup perfekt, në dasmën mbretëtrore shëndriste me fustanin e dytë me ngjyrë të kuqe.

Ajo nuk heziton që të publikojë foto të ndryshme për fansat e saj e që padyshim nuk i mungojnë as komentet positive.

#theroyalwedding #princeandprincess

A photo posted by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

Temat
Showbiz

Të afërta