Noga ia mori makinën Kristelës duke ia drejtuar kallashin? (Foto)

U përfol shumë për martesën dhe ndarjen e tij. E tash Noga duket se ka marrë zemër të postojë foto edhe me armë. Një foto e tij me një...

U përfol shumë për martesën dhe ndarjen e tij.

E tash Noga duket se ka marrë zemër të postojë foto edhe me armë.

Një foto e tij me një kallash në dorë po qarkullon nëpër mediat e ndryshme.

Mbrapa Nogës shihet edhe makina e tij luksoze të cilën ia kishte marrë Kristela, por që Noga e mori sërish nga ish- gruaja e tij.

Temat
Showbiz

Të afërta