Shyhrete Behluli më mëngjes i gjuan fjalë nuses së djalit

Shyhrete Behluli ka pasur një ditë të veçantë në jetën e saj. Ajo ka martuar djalin e saj, Kushtrimin dhe kjo padyshim nuk ka mundur që mos të komentohet...

Shyhrete Behluli ka pasur një ditë të veçantë në jetën e saj.

Ajo ka martuar djalin e saj, Kushtrimin dhe kjo padyshim nuk ka mundur që mos të komentohet

Por, edhe këngëtarja ka i ka uruar mirëseardhje dhe jetë të lumtur nuses së djalit, Leartës.

“Uroj të kesh jetë të lumtur me djalin time ne u gëzofshim me ju”, ka shkruar në Instagram, Behluli.

Ndryshe, shumë personalitete kanë qenë në dasmën e madhe të familjes së këngëtares, por jo edhe Shkurte Fejza.

Temat
Showbiz

Të afërta