Vajza e Yllka Gashit, e mirë si e ëma (FOTO)

Shikoni sa është rritur vajza e aktores Yllka Gashi. Aktorja Yllka Gashi, e cila për publikun kosovar ishte bërë e njohur me rolin e saj Zana, në serialin vendor...

Shikoni sa është rritur vajza e aktores Yllka Gashi.

Aktorja Yllka Gashi, e cila për publikun kosovar ishte bërë e njohur me rolin e saj Zana, në serialin vendor “Familja Moderne”, tash e sa kohë jeton në Amerikë.

Aktorja Yllka Gashi është e martuar me Albian Gagicën dhe kanë një vajzë së bashku, transmeton “Zeri.info”.

Nina, vajza e Yllkës dhe Albianit është rritur mjaft. Madje është aktorja ajo e cila shumë shpesh në rrjetet sociale publikon momente të lumtura së bashku me vajzën e saj.

Ja disa fotografi të aktores së bashku me vajzën e saj.

Temat
Showbiz

Të afërta