Zbulohet kënga të cilën Meda ia ka kushtuar gruas së tij? (Foto/Video)

Në kuadër të emisionit “21 Gradë”, për herë të pare ishte i ftuar Meda me gruan dhe tre fëmijët e tij. Ata folën për raportet e tyre familjare ku...

Në kuadër të emisionit “21 Gradë”, për herë të pare ishte i ftuar Meda me gruan dhe tre fëmijët e tij.

Ata folën për raportet e tyre familjare ku thanë se janë shumë të lumtur bashkë dhe kanë raporte të mira.

Me këtë rast, gruaja e këngëtarit, Lulja, ka thënë se Meda është si tip pak dembel, ndonëse një gjë e tillë është mohuar nga këngëtari.

Lulja tregoi për publikun se kënga “Mehlem” i dedikohet asaj. Kjo këngë u këndua nga këngëtari live në emision.

Ndryshe Meda, dy ditë më parë festoi tetë vjetorin e martesës së tij me Lulen.

U kujtojmë se tre javë më parë Meda publikoi këngën “Bohet mire” në bashkëpunim me Vjollca Haxhiun.

Temat
Showbiz

Të afërta