Me deti të Shqipërisë nuk ka, gjitha gocat zhvishen “pa jelek” (Video)

Kështu thote teksti dhe pamjet ne videklipin më të ri të ralizuar nga Max Production me këngë të punuar nga mjeshtri i hiteve Big Bang. Shikoni se si gocat...

Kështu thote teksti dhe pamjet ne videklipin më të ri të ralizuar nga Max Production me këngë të punuar nga mjeshtri i hiteve Big Bang.

Shikoni se si gocat shqiptare nuk kursejne aspak nga vetja per t’u pershtatur tekstit të këngës dhe per t’i treguar pjesët më të bukura te trupit që ato kane.

Ndiqeni videon më poshtë

Temat
Showbiz

Të afërta